UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 10605105
nr 1060 5105
Bordspendyl
Förgyllt, höjd: 23 cm
Kondition: slitage, skadad, ej komplett
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 19:05:32
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr